Bimak Büro Makinaları San.Tic.Ltd.Şti.

7/24 DESTEK

Develop Servisi Antalya

Develop Servis Antalya

Antalya’da Develop marka fotokopi makinelerinde özel servis hizmeti ile Antalya ve ilçelerinde Garanti süresi bitmiş Garanti dışı kalmış veya fiyat yüksekliği sebebiyle özel servis arayışı olan müşterilere iyi bir alternatif sunmaktadır.

Satışını yapmış olduğumuz veya bakım sözleşmesi kapsamında olan Develop marka fotokopi makinesi yetkili teknik servis personelimiz ile periyodik olarak bakımları yapılır. Arıza önleyici bakım ile olası arızalar ve erken yedek parça yıpranmalarının önüne geçilmiş olur.

Müşterilerimizin fotokopi cihazlarını uzun süreli verimli ve sorunsuz kullanması sağlanır. Bunun dışında müşteriden gelen servis talebi en yakın teknik servis personeline bildirilerek arızaya aynı gün müdahale edilmesi amaçlanır. Açılan Servis talepleri en geç 24 saat içerisinde sonuçlandırılır.

Hizmet kapsamındaki bölgelerde program dahilinde teknik servis personellerimiz yedek parça ve sarf malzemesi ile donatılmış araçlarla hizmet vermekteler.

Yoğun kullanılan, sık arıza kaydı açılan cihazlara detaylı bakım ve revizyon gerektiren fotokopi makineleri teknik servis personelimiz tarafından şirkete alınır. Atölye bakımı sırasında makine komple sökülerek temizlik işlemine tabi tutulur ve Değiştirilmesi gereken parçalar müşterimizin onayı alınarak değiştirilir. Bu esnada müşteri mağduriyetini önlemek amacıyla müşteriye geçici cihaz bırakılabilir.

Gerek teknik servis personellerimiz gerekse de satış destek ekibimiz müşteriye her zaman en doğru ve en son teknolojiyi sunmak için detaylı eğitime tabii tutulurlar.

Kopya başı anlaşması Antalya 

Bu anlaşmaya göre müşteriler, kullanmakta oldukları Develop marka fotokopi cihazlarının, sarf malzemesi ve yedek parça gibi ihtiyaçları için ücret ödemeden, sadece belirlenecek aylık çekim kapasitesine göre sabit bir ücret karşılığında, garantili bakım ve servis hizmeti alıyorlar.

Sayfa başı maliyet anlaşmasının işletmelere olan yararlarını şu şekilde özetleyebiliriz:

*Anlaşma süresince ilk günkü baskı kalitesinde hizmet alacaksınız.

*Anlaşma süresince sabit ücret garantili kopya başı sisteminden dolayı sarf malzemeleri, yedek parça ve teknik servis ücretlerinin hiçbirini ödemeyecek artışlardan da etkilenmeyeceksiniz.

*İşletmenizde çekilecek her baskının maliyetini bilecek ve gereğinde kullanıcıları bu konuda uyarabileceksiniz. 

*Her ay ödediğiniz tek bir fatura ile her türlü tüketim malzemesi, yedek parça ve teknik servis siparişleri ve ödemeleri ile ilgili satın alma işlerden uzaklaşacaksınız.

*Aylık doküman giderlerinizi kolaylıkla hesaplayarak yıllık baskı bütçenizi hesaplayacaksınız..

*Fotokopi cihazınızda yapacağınız koyu renkli ve tam sayfa resim tarzı çekimlerde harcayacağınız fazla toner maliyetinden etkilenmeyeceksiniz.

*Tüm tüketim malzemelerinin ödemelerini, önce ödeme sonra çekim yerine, önce çekim yapıp sonra sadece çektiğiniz kopya sayısı kadar ödeme yapacaksınız. 

*Yapmış olduğunuz çekim sayısı kadar ödeme yapacağınızdan işletmenizin bütçesinden toplu ödemeler yapmayacaksınız.

İster Kopya başı anlaşma sistemi ile ister kendi cihazını kullansın Tüm Develop müşterileri hizmet kalitesi ile kullanılacak sarf malzeme ve yedek parçaların en kalitelisinin kullanacağına emin olabilirler.

Develop marka cihazlarda kullanılan yedek parça ve sarf malzemeler için 0.242.244 82 15  numaralı telefonumuzu arayarak , destek@bimakburo.com.tr  mail atarak veya web sayfamızdaki, iletişim formunu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.


  • Brother
  • Canon
  • Ricoh
  • Hp
  • Samsung
  • Lexmark
  • Kyocera
  • Epson